Battlebond

Number Rarity Name Artist
1 M Will Kenrith Anna Steinbauer
2 M Rowan Kenrith Anna Steinbauer
3 R Regna, the Redeemer Randy Vargas
4 R Krav, the Unredeemed Randy Vargas
5 R Zndrsplt, Eye of Wisdom Yongjae Choi
6 R Okaun, Eye of Chaos Yongjae Choi
7 R Virtus the Veiled Johann Bodin
8 R Gorm the Great Johann Bodin
9 R Khorvath Brightflame Carmen Sinek
10 R Sylvia Brightspear Carmen Sinek
11 R Pir, Imaginative Rascal Zoltan Boros
12 R Toothy, Imaginary Friend Zoltan Boros
13 U Blaring Recruiter Grzegorz Rutkowski
14 U Blaring Captain Grzegorz Rutkowski
15 U Chakram Retriever Dmitry Burmak
16 U Chakram Slinger Dmitry Burmak
17 U Soulblade Corrupter Suzanne Helmigh
18 U Soulblade Renewer Suzanne Helmigh
19 U Impetuous Protege Jakub Kasper
20 U Proud Mentor Jakub Kasper
21 U Ley Weaver Livia Prima
22 U Lore Weaver Livia Prima
23 M Arena Rector Ryan Pancoast
24 C Aurora Champion Uriah Voth
25 M Brightling Steve Argyle
26 U Bring Down Filip Burburan
27 C Dwarven Lightsmith Craig J Spearing
28 U Jubilant Mascot Filip Burburan
29 R Play of the Game Jung Park
30 R Regna's Sanction Bayard Wu
31 C Skystreamer Dan Scott
32 R Together Forever Aaron Miller
33 M Arcane Artisan Tommy Arnold
34 U Fumble Gabor Szikszai
35 R Game Plan Seb McKinnon
36 C Huddle Up Magali Villeneuve
37 U Nimbus Champion Anastasia Ovchinnikova
38 U Out of Bounds Dmitry Burmak
39 C Saltwater Stalwart Sam Burley
40 C Soaring Show-Off Sidharth Chaturvedi
41 R Spellseeker Igor Kieryluk
42 C Spellweaver Duo Steve Argyle
43 R Zndrsplt's Judgment Bayard Wu
44 M Archfiend of Despair Josh Hass
45 C Bloodborn Scoundrels Mathias Kollros
46 C Fan Favorite Suzanne Helmigh
47 U Gang Up Aaron Miller
48 U Inner Demon Mark Behm
49 R Mindblade Render Mitchell Malloy
50 C Sickle Dancer Steve Argyle
51 M Stunning Reversal Zoltan Boros
52 U Thrasher Brute Gabor Szikszai
53 R Thrilling Encore Alex Konstad
54 R Virtus's Maneuver Tomasz Jedruszek
55 C Azra Bladeseeker Joe Slucher
56 R Bonus Round Lake Hurwitz
57 C Bull-Rush Bruiser Sam Rowan
58 U Cheering Fanatic Filip Burburan
59 R Khorvath's Fury Mark Behm
60 U Lava-Field Overlord Todd Lockwood
61 C Magma Hellion Jason Felix
62 M Najeela, the Blade-Blossom Matt Stewart
63 C Stadium Vendors Sidharth Chaturvedi
64 R Stolen Strategy Dmitry Burmak
65 M Bramble Sovereign Lucas Graciano
66 C Charging Binox Jason Felix
67 C Combo Attack Sara Winters
68 U The Crowd Goes Wild Mike Burns
69 U Decorated Champion Naomi Baker
70 R Generous Patron Lucas Graciano
71 M Grothama, All-Devouring Mark Behm
72 C Jungle Wayfinder Chris Seaman
73 R Pir's Whim Jakub Kasper
74 R Archon of Valor's Reach Gabor Szikszai
75 U Azra Oddsmaker Josh Hass
76 R Last One Standing Svetlin Velinov
77 U Rushblade Commander Gabor Szikszai
78 U Vampire Charmseeker Manuel Castañón
79 R Sentinel Tower Jung Park
80 R Victory Chimes Uriah Voth
81 R Bountiful Promenade Jung Park
82 R Luxury Suite Jonas De Ro
83 R Morphic Pool Grzegorz Rutkowski
84 R Sea of Clouds Florian de Gesincourt
85 R Spire Garden Darek Zabrocki
86 U Angel of Retribution rk post
87 R Angelic Chorus Jim Murray
88 C Angelic Gift Josu Hernaiz
89 U Battle Mastery Viktor Titov
90 C Champion of Arashin Joseph Meehan
91 C Doomed Traveler Lars Grant-West
92 C Expedition Raptor Johann Bodin
93 R Kor Spiritdancer Scott Chou
94 M Land Tax Chuck Lukacs
95 C Lightwalker Winona Nelson
96 U Long Road Home Sidharth Chaturvedi
97 U Loyal Pegasus John Severin Brassell
98 R Mangara of Corondor Zoltan Boros & Gabor Szikszai
99 C Midnight Guard Jason A. Engle
100 U Oreskos Explorer Winona Nelson
101 C Pacifism Robert Bliss
102 C Raptor Companion Slawomir Maniak
103 C Rebuke Igor Kieryluk
104 C Royal Trooper Scott M. Fischer
105 C Shoulder to Shoulder Chris Rallis
106 C Silverchase Fox Howard Lyon
107 U Solemn Offering Sam Wood
108 C Sparring Mummy Ryan Pancoast
109 U Steppe Glider John Severin Brassell
110 U Swords to Plowshares Terese Nielsen
111 U Take Up Arms Craig J Spearing
112 C Tandem Tactics David Gaillet
113 C Benthic Giant Jaime Jones
114 C Call to Heel Randy Gallegos
115 C Claustrophobia Ryan Pancoast
116 C Coralhelm Guide Viktor Titov
117 U Fog Bank Howard Lyon
118 C Frost Lynx Izzy
119 C Impulse Izzy
120 C Kitesail Corsair Greg Opalinski
121 C Kraken Hatchling Jason Felix
122 R Mystic Confluence Kieran Yanner
123 C Negate Zack Stella
124 C Nimbus of the Isles Cliff Childs
125 C Omenspeaker Dallas Williams
126 U Opportunity Allen Williams
127 U Oracle's Insight Raymond Swanland
128 U Peregrine Drake Mike Bierek
129 U Phantom Warrior Greg Staples
130 U Reckless Scholar Steve Prescott
131 R Sower of Temptation Christopher Moeller
132 U Spell Snare Hideaki Takamura
133 U Switcheroo Kev Walker
134 R Tidespout Tyrant Viktor Titov
135 C Totally Lost David Palumbo
136 M True-Name Nemesis Zack Stella
137 C Watercourser Mathias Kollros
138 U Assassin's Strike Chase Stone
139 C Assassinate Kev Walker
140 C Daggerdrome Imp Jack Wang
141 R Diabolic Intent Josu Hernaiz
142 C Doomed Dissenter Tony Foti
143 C Eyeblight Assassin Dan Scott
144 C Fill with Fright Luca Zontini
145 C Grotesque Mutation Dan Scott
146 C Hand of Silumgar Lius Lasahido
147 C Last Gasp Jason A. Engle
148 C Liturgy of Blood Zack Stella
149 U Morbid Curiosity Kieran Yanner
150 M Nirkana Revenant Igor Kieryluk
151 R Noosegraf Mob Seb McKinnon
152 U Noxious Dragon Svetlin Velinov
153 R Nyxathid Raymond Swanland
154 C Painful Lesson Adrian Majkrzak
155 C Prakhata Club Security Igor Kieryluk
156 U Quest for the Gravelord Chris Rahn
157 C Rotfeaster Maggot Yeong-Hao Han
158 C Screeching Buzzard Heather Hudson
159 C Shambling Ghoul Joseph Meehan
160 U Slum Reaper Karl Kopinski
161 U Swarm of Bloodflies Marco Nelor
162 U Tavern Swindler Cynthia Sheppard
163 U Tenacious Dead John Stanko
164 C Bathe in Dragonfire Chris Rallis
165 C Battle Rampart Steve Prescott
166 U Battle-Rattle Shaman Warren Mahy
167 U Blaze Alex Horley-Orlandelli
168 U Blood Feud Winona Nelson
169 U Boldwyr Intimidator Esad Ribic
170 C Borderland Marauder Scott M. Fischer
171 U Chain Lightning Christopher Moeller
172 U Dragon Breath Greg Staples
173 C Dragon Hatchling David Palumbo
174 C Earth Elemental Anthony S. Waters
175 C Ember Beast David Rapoza
176 U Enthralling Victor Winona Nelson
177 C Expedite Kieran Yanner
178 U Flamewave Invoker Dave Dorman
179 R Goblin Razerunners Raymond Swanland
180 C Lightning Talons Johann Bodin
181 R Magmatic Force Jung Park
182 C Pathmaker Initiate Josu Hernaiz
183 C Reckless Reveler Mike Sass
184 C Shock Jason Rainville
185 C Thunder Strike Wayne Reynolds
186 U Trumpet Blast Steve Prescott
187 R War's Toll Dana Knutson
188 C Wrap in Flames Véronique Meignaud
189 U Aim High Steve Prescott
190 U Beast Within Jesper Ejsing
191 C Canopy Spider Christopher Rush
192 C Charging Rhino Daren Bader
193 C Cowl Prowler Tomasz Jedruszek
194 C Daggerback Basilisk Jesper Ejsing
195 M Doubling Season Richard Wright
196 C Elvish Visionary D. Alexander Gregory
197 U Feral Hydra Steve Prescott
198 C Fertile Ground Heather Hudson
199 U Fertilid Wayne Reynolds
200 C Giant Growth Noah Bradley
201 R Greater Good Mathias Kollros
202 U Hunted Wumpus Thomas M. Baxa
203 U Karametra's Favor Chase Stone
204 C Kraul Warrior David Rapoza
205 C Lead by Example Johannes Voss
206 R Magus of the Candelabra Terese Nielsen
207 U Plated Crusher Jama Jurabaev
208 C Primal Huntbeast Chris Rahn
209 U Pulse of Murasa Matt Stewart
210 C Return to the Earth Mark Winters
211 C Saddleback Lagac Jason Kang
212 R Seedborn Muse Adam Rex
213 C Skyshroud Claim Mark Romanoski
214 U Veteran Explorer Steven Belledin
215 R Vigor Jim Murray
216 C Wandering Wolf Tomasz Jedruszek
217 R Apocalypse Hydra Jason Chan
218 C Auger Spree Raymond Swanland
219 C Centaur Healer Mark Zug
220 U Dinrova Horror Johann Bodin
221 U Enduring Scalelord Clint Cearley
222 R Evil Twin Greg Staples
223 R Gwafa Hazid, Profiteer Todd Lockwood
224 U Jelenn Sphinx Wesley Burt
225 U Kiss of the Amesha Todd Lockwood
226 U Relentless Hunter Matt Stewart
227 C Rhox Brute Raymond Swanland
228 C Riptide Crab David Martin
229 U Savage Ventmaw Slawomir Maniak
230 U Unflinching Courage Mike Bierek
231 C Urborg Drake Sam Wood
232 C Consulate Skygate John Avon
233 U Culling Dais Anthony Palumbo
234 C Eager Construct Craig J Spearing
235 U Genesis Chamber Mark Tedin
236 U Gold-Forged Sentinel James Zapata
237 C Hexplate Golem Matt Cavotta
238 U Juggernaut Kev Walker
239 C Millennial Gargoyle Seb McKinnon
240 R Mind's Eye Karl Kopinski
241 M Mycosynth Lattice Anthony S. Waters
242 C Night Market Guard Steve Argyle
243 C Peace Strider Igor Kieryluk
244 C Pierce Strider Igor Kieryluk
245 C Seer's Lantern Jung Park
246 U Spectral Searchlight Martina Pilcerova
247 C Stone Golem Martina Pilcerova
248 C Tyrant's Machine Yeong-Hao Han
249 C Yotian Soldier Luca Zontini
250 C Plains Titus Lunter
251 C Island Titus Lunter
252 C Swamp Titus Lunter
253 C Mountain Titus Lunter
254 C Forest Titus Lunter
255 M Will Kenrith Anna Steinbauer
256 M Rowan Kenrith Anna Steinbauer