RNA Guild Kit

Number Rarity Name Artist
1 M Isperia, Supreme Judge Lucas Graciano
2 U Azorius Herald Justin Sweet
3 U Azorius Justiciar Chris Rahn
4 U Stoic Ephemera Randy Gallegos
5 U Court Hussar Ron Spears
6 U Hover Barrier Mathias Kollros
7 R Archon of the Triumvirate David Rapoza
8 U Azorius Charm Zoltan Boros
9 U Azorius Guildmage Christopher Moeller
10 R Detention Sphere Kev Walker
11 R Dovescape Shishizaru
12 C Dramatic Rescue Ryan Pancoast
13 R Isperia the Inscrutable Greg Staples
14 U Judge's Familiar Jack Wang
15 R Lavinia of the Tenth Willian Murai
16 U Lyev Skyknight Johannes Voss
17 R Pride of the Clouds Rebecca Guay
18 R Render Silent Matt Stewart
19 U Sky Hussar Kev Walker
20 U Skymark Roc Christopher Moeller
21 M Sphinx's Revelation Slawomir Maniak
22 R Windreaver Aleksi Briclot
23 U Azorius Keyrune Daniel Ljunggren
24 U Azorius Signet Raoul Vitale
25 U Azorius Chancery John Avon
26 C Plains Alayna Danner
27 C Island Alayna Danner
28 R Teysa, Orzhov Scion Sara Winters
29 U Belfry Spirit Daren Bader
30 U Martyred Rusalka Alex Horley-Orlandelli
31 U Keening Banshee Robert Bliss
32 U Plagued Rusalka Alex Horley-Orlandelli
33 R Pontiff of Blight Seb McKinnon
34 R Skeletal Vampire Wayne Reynolds
35 U Stab Wound Scott Chou
36 U Ultimate Price Karl Kopinski
37 R Angel of Despair Todd Lockwood
38 M Deathpact Angel Jason Chan
39 R Debtors' Knell Kev Walker
40 R Ghost Council of Orzhova Greg Staples
41 U One Thousand Lashes Daarken
42 U Orzhov Charm Zoltan Boros
43 R Orzhov Pontiff Adam Rex
44 U Pillory of the Sleepless Marc Simonetti
45 U Sin Collector Mike Bierek
46 R Treasury Thrull Mark Zug
47 U Vizkopa Guildmage Tyler Jacobson
48 C Orzhov Signet Martina Pilcerova
49 C Orzhov Basilica John Avon
50 C Plains Jenn Ravenna
51 C Swamp Jenn Ravenna
52 M Rakdos, Lord of Riots Yigit Koroglu
53 U Crypt Champion Pete Venters
54 U Thrill-Kill Assassin Tyler Jacobson
55 C Cackling Flames Shishizaru
56 R Demonfire Greg Staples
57 R Rakdos Pit Dragon Kev Walker
58 C Splatter Thug Kev Walker
59 M Utvara Hellkite Mark Zug
60 C Auger Spree Raymond Swanland
61 R Avatar of Discord rk post
62 R Carnival Hellsteed Chase Stone
63 R Dreadbore Wayne Reynolds
64 U Jagged Poppet Jeff Miracola
65 R Lyzolda, the Blood Witch Jim Nelson
66 M Master of Cruelties Chase Stone
67 U Rakdos Cackler Ryan Barger
68 U Rakdos Charm Zoltan Boros
69 U Rakdos Guildmage Jeremy Jarvis
70 C Rakdos Shred-Freak Wayne Reynolds
71 R Rakdos the Defiler Zoltan Boros & Gabor Szikszai
72 M Rakdos's Return Daarken
73 C Riot Spikes Christopher Moeller
74 C Wrecking Ball Ron Spears
75 U Rakdos Keyrune Daniel Ljunggren
76 U Rakdos Signet Martina Pilcerova
77 C Rakdos Carnarium John Avon
78 C Swamp Dimitar Marinski
79 C Mountain Dimitar Marinski
80 R Ruric Thar, the Unbowed Jason A. Engle
81 R Skarrgan Firebird Kev Walker
82 R Birds of Paradise Marcelo Vignali
83 R Protean Hulk Matt Cavotta
84 C Skarrgan Pit-Skulk Liam Sharp
85 U Wasteland Viper Lucas Graciano
86 R Wurmweaver Coil Mitch Cotie
87 R Borborygmos Todd Lockwood
88 U Burning-Tree Emissary Izzy
89 R Burning-Tree Shaman Dan Scott
90 U Ghor-Clan Rampager Charles Urbach
91 R Giant Solifuge Pat Lee
92 U Gruul Charm Zoltan Boros
93 C Pit Fight Matt Stewart
94 R Rubblebelt Raiders Chippy
95 R Rubblehulk Raymond Swanland
96 R Rumbling Slum Carl Critchlow
97 U Savage Twister Luca Zontini
98 M Savageborn Hydra Raymond Swanland
99 C Scab-Clan Mauler Liam Sharp
100 R Ulasht, the Hate Seed Nottsuo
101 C Zhur-Taa Druid Mark Winters
102 C Zhur-Taa Swine Yeong-Hao Han
103 U Gruul Signet Efrem Palacios
104 C Gruul Turf John Avon
105 C Mountain James Paick
106 C Forest James Paick
107 R Zegana, Utopian Speaker Ekaterina Burmak
108 C Cloudfin Raptor Peter Mohrbacher
109 U Rapid Hybridization Jack Wang
110 R Cytoplast Root-Kin Thomas M. Baxa
111 U Experiment One Chase Stone
112 R Gyre Sage Tyler Jacobson
113 C Miming Slime Svetlin Velinov
114 R Vinelasher Kudzu Mark Tedin
115 C Coiling Oracle Mark Zug
116 U Elusive Krasis Wesley Burt
117 R Experiment Kraj Mark Tedin
118 R Fathom Mage Ryan Pancoast
119 R Momir Vig, Simic Visionary Victor Adame Minguez
120 U Nimbus Swimmer Howard Lyon
121 R Omnibian Jim Nelson
122 U Plaxcaster Frogling Greg Staples
123 M Progenitor Mimic Daarken
124 R Simic Sky Swallower rk post
125 U Trygon Predator Jack Wang
126 U Urban Evolution Eytan Zana
127 R Voidslime Jim Murray
128 R Vorel of the Hull Clade Mike Bierek
129 U Zameck Guildmage Chase Stone
130 U Simic Signet Mike Sass
131 U Simic Growth Chamber John Avon
132 C Island Yeong-Hao Han
133 C Forest Yeong-Hao Han